Dlaczego warto zainwestować w kosy i pilarki spalinowe marki Maruyama?

Wśród dostępnego na rynku sprzętu ogrodniczego, na szczególną uwagę zasługuje sprzęt marki Maruyama. Wysokowydajne kosy oraz pilarki spalinowe to jedne z najpopularniejszych urządzeń tej marki. Zastanówmy się, jakie cechy tych urządzeń sprawiają, że warto w nie zainwestować oraz sprawdźmy, gdzie możemy zakupić sprzęt tej solidnej, japońskiej marki.

Dlaczego warto wybrać urządzenia spalinowe?

Zaletą urządzeń spalinowych, na którą zapewne zwrócimy uwagę w pierwszej kolejności jest ich mobilność i brak ciągnącego się kabla. Urządzenia spalinowe w zestawieniu z elektrycznymi i akumulatorowymi wypadają też lepiej, jeżeli mowa o mocy działania. Jeśli więc dysponujemy własnym ogrodem czy działką, na której spędzamy wiele godzin przy koszeniu trawy lub cięciu drewna, docenimy uniezależnienie od źródeł energii elektrycznej oraz długi czas pracy kos i pilarek spalinowych.

Jeżeli będziemy używać ich sporadycznie, warto zainwestować w urządzenia wydajne, a przy tym ultralekkie. – mówi nasz rozmówca, ekspert z firmy Jackonet. – Takimi urządzeniami są pilarki i kosy firmy Maruyama. W naszym asortymencie mamy kosę spalinową, która waży zaledwie 4,5 kg, a pilarkę znajdziemy nawet trzykilogramową. Są to urządzenia przeznaczone dla osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania i komfort pracy w przydomowych ogrodach i działkach.

Japońska jakość wykonania

A dlaczego akurat Maruyama? Firma ta produkuje profesjonalny sprzęt ogrodniczy i chwali się 120-letnim doświadczeniem. Każde urządzenie projektowane jest i produkowane przez japońskich inżynierów, którzy na całym świecie słyną z dbałości o najwyższe standardy jakości. Wszystkie najmniejsze nawet elementy urządzeń przechodzą rygorystyczne testy. Dzięki temu maszyny są niezawodne. Przez wiele lat pracują bezawaryjnie.

W dobie zalania rynku sprzętu ogrodniczego przeróżnej maści produktami niewiadomego pochodzenia, o niskiej jakości, naprawdę warto zainwestować w markę Maruyama. Jej filozofia opiera się na połączeniu urządzeń najwyższej jakości, z których klient będzie zadowolony przez lata z łatwością ich obsługi, wynikającą z prostej konstrukcji i z komfortem użytkowania, dzięki niskiej wadze.

Dystrybutorzy

Gdzie możemy nabyć sprzęt marki Maruyama, aby mieć pewność oryginalności urządzeń oraz poczucie, że trafiliśmy w miejsce, gdzie otrzymamy profesjonalną pomoc oraz fachowe porady od specjalistów. Firma poleca zakupy u autoryzowanych dystrybutorów w wyspecjalizowanych salonach sprzedaży. Otrzymamy tam profesjonalny instruktaż na temat urządzenia i pracy z nim oraz inne, cenne wskazówki doświadczonych sprzedawców.

Produkty standardowo objęte są 5-letnią gwarancją. Istnieje także możliwość jej przedłużenia u autoryzowanych dealerów marki Maruyama. W razie ewentualnych kłopotów w trakcie użytkowania, autoryzowany serwis zapewni pomoc techniczną.

śr. ocena 5 / głosów 5