Poduszka z napisem jako ciekawy pomysł na upominek

Wiele osób ma problem z kupnem prezentu, a im bliższa osoba, tym większe zagubienie. Chcemy dać coś oryginalnego, ale też osobistego, najlepiej, aby było to z jednej strony ładne, a z drugiej – praktyczne. To prawdziwe wyzwanie! Obecnie coraz częściej wybieramy prezenty spersonalizowane, które są sygnałem bliskości. Jednym z pomysłów na taki podarunek jest poduszka z napisem.

poduszka-z-napisem

Postaw na prezent spersonalizowany!

Gdy przychodzi do kupna prezentu, można dostać zawrotów głowy. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online oferta jest bardzo bogata. Z jednej strony jest to zaleta, bo można znaleźć najróżniejsze przedmioty, które sprawdzą się jako podarunek. Z drugiej strony jest to wada, bo wybór jest po prostu za szeroki. Gdy wiele artykułów przyciąga naszą uwagę, trudno wybrać ten idealny.

W tym natłoku propozycji prezentowych chcemy znaleźć coś, co wyróżni nasz upominek, a jednocześnie zagwarantuje zadowolenie i radość obdarowanego. Chcemy dać coś, co pokaże, że poświęciliśmy czas i uwagę właśnie tej osobie. Można to zrobić, trafiając w jej potrzeby, zainteresowania i gusta, ale znacznie prostszym sposobem jest podarowanie prezentu spersonalizowanego. Może to być np. długopis czy zegarek z grawerem – zwykły długopis albo zegarek nie zrobi wielkiego wrażenia. Będzie po prostu zwykłym, choć nie najgorszym prezentem. Kiedy jednak naniesiemy na niego napis, który coś upamiętnia, przywołuje wspomnienia albo po prostu skłania do uśmiechu, można być pewnym, że prezent zyska osobisty charakter i stanie się w oczach obdarowanego znacznie milszy i cenniejszy – bo wyjątkowy.

Poduszka z napisem – osobisty, niebanalny i praktyczny upominek

Innym pomysłem na osobisty, spersonalizowany upominek jest poduszka z napisem. To podarek łatwy w przygotowaniu – wystarczy zwykła poduszka. To, co nadaje jej osobistego charakteru, to poszewka z napisem. Niektóre firmy, np. Magia Firan, oferują gotowe poszewki dekoracyjne z zabawnymi i miłymi napisami. To bardzo ułatwia sprawę, bo nie musimy łamać sobie głowy nad układaniem idealnej treści.

Poduszki i poszewki dekoracyjne z napisami mają też inne zalety. Są nie tylko osobiste, ale też  bardzo praktyczne. Dekorują dom, a jednocześnie uprzyjemniają odpoczynek, zapewniając wygodę. Wprowadzają do wnętrza więcej przytulności. Z pewnością będą budziły w obdarowanym pozytywne skojarzenia i sprawią mu radość nie tylko w momencie wręczania podarunku, ale też każdego kolejnego dnia. Poszewkę z napisami można w każdej chwili zdjąć i uprać, a odpowiednio zadbana będzie służyła latami. Czy to nie idealny prezent?

śr. ocena 5 / głosów 5