Jak tanio zaopatrzyć się w auto dostawcze?

Masz już dość poszukiwań idealnego auta dostawczego dla Twojego przedsiębiorstwa? Zależy Ci na tym, aby pojazd był w dobrym stanie technicznym, a sprzedawca był uczciwym kontrahentem, który nie zastawi na Ciebie pułapki? Ten artykuł jest dla Ciebie. Podpowiadamy w nim bowiem, gdzie i w jaki sposób możesz tanio oraz bezpiecznie kupić dobry samochód dostawczy.

Zakup samochodu dostawczego – bezpieczne i komfortowe rozwiązanie

Aby kupić dobry i tani samochód dostawczy nie musisz już przeglądać setek ofert w Internecie. Wystarczy, że wejdziesz na jedną, konkretną stronę, na której będziesz w stanie załatwić wszystko – począwszy od wyboru odpowiedniego, interesującego Ciebie pojazdu poprzez jego finansowanie, zakup, rejestrację, a na ubezpieczeniu skończywszy. Jak to możliwe?

Otóż istnieją na rynku firmy takie jak na przykład Autoplatforma (mająca swoje siedziby w Poznaniu oraz Zielonej Górze), które oferują kompleksowe usługi w zakresie kupna samochodu dostawczego.  Na czym dokładnie polega działalność takich firm?

Import i sprzedaż samochodów dostawczych na życzenie

Firm te wychodzą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów branży motoryzacyjnej. Prowadzą import oraz sprzedaż aut na życzenie. Tutaj od razu pojawiają się pytania. Postaramy się na nie wszystkie rzetelnie odpowiedzieć.

Jak to wygląda w praktyce?

Działalność tego typu firm opiera się na sprowadzaniu nowoczesnych modeli pojazdów najczęściej z krajów Europy Zachodniej takich jak Niemcy, Francja czy Belgia. Samochody te zazwyczaj liczą maksymalnie kilka lat, a ich przebieg jest umiarkowany. Stan techniczny zaś bardzo dobry. A zatem pojazdy te nie wymagają interwencji serwisowych oraz nadają się do użytku od zaraz. Sprowadzone samochody po sprzedaży podlegają bowiem ponownej rejestracji na terenie naszego kraju. Po dopełnieniu wszelkich formalności zaś, są dopuszczone do jazdy na polskich drogach.

Ponadto firmy takie często oferują import aut różnych klas i marek. Nawet tych, które są nieosiągalne lub trudno dostępne na naszym, polskim rynku.

Czy to jest opłacalne?

Tak. Rynek wtórny sprzedaży aut w Polsce, co prawda, stale się rozrasta, jednakże pośród wielu dostępnych ogłoszeń niestety bardzo często można natrafić na nieuczciwych sprzedawców. Firmy, specjalizujące się w imporcie i sprzedaży aut z zagranicy dbają o pełen komfort swoich klientów, a dostarczane przez nie samochody dostawcze zaś wyróżniają się najwyższą jakością.

Decydując się więc na takie rozwiązanie, możemy mieć pewność, że wybrany przez nas pojazd spełni nasze oczekiwania, kontrahent wywiąże się z zawartej umowy, a nasz portfel nie zostanie pusty. Dodatkowo cały proces od poszukiwań po rejestrację przebiegnie szybko, sprawnie i w komfortowych dla nas warunkach.

śr. ocena 5 / głosów 5