Kiedy warto wybrać farby mieszane komputerowo?

Remontujesz mieszkanie lub biuro i zastanawiasz się, jaki rodzaj farby wybrać? Na rynku znajdziesz wiele propozycji, jednak warto rozważyć zakup farb mieszanych komputerowo. Ostatnimi czasy cieszą się sporą popularnością. Mimo że cenowo wypadają drożej od tradycyjnych farb, to z pewnością zachwyci Cię ich trwałość. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, kiedy warto sięgnąć po farbę z mieszalnika.

Farby z mieszalnika

Zalety farb mieszanych

Farby mieszane komputerowo zdobywają serca Polaków. Nie ma w tym nic zaskakującego – ich największą zaletą jest bowiem nieograniczona liczba kolorów. 

Farby te tworzymy w specjalnych urządzeniach, a kolory komponowane są z wykorzystaniem komputera. W ten sposób możemy uzyskać dowolny kolor, który znajduje się w palecie barw producenta ­– zdradza pracownik hurtowni materiałów remontowo-budowlanych Sawo-met z Warszawy.

Do produkcji tych farb wykorzystuje się również wysokojakościowe barwniki, które mają wpływ na trwałość produktu. Zanim zdecydujesz się na zakup, koniecznie zwróć uwagę na klasę odporności na ścieranie czy stopień połysku – to także istotne aspekty. Kolejną zaletą farb mieszanych, o której nie każdy wie, jest gwarancja uzyskania identycznego odcienia na różnych typach farb. Oznacza to, że jeśli pomalujesz ściany i grzejnik tym samym kolorem, lecz przeznaczonym do różnych materiałów, to pomieszczenie i tak będzie prezentowało się estetycznie. Uzyskasz spójny efekt, a na tym pewnie Ci zależy.

Na specjalne zamówienie

Masz nietypowy gust i chcesz mieszkać w pięknym, oryginalnym wnętrzu? Nie zapomnij zatem o wyborze równie oryginalnego koloru ścian! Zdecydowanie powinien się wyróżniać. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego odcienia w standardowym wzorniku – nic straconego! Pamiętaj, że wybierając farby mieszane komputerowo, możesz zamówić kolor na specjalne zamówienie. Dzięki zaawansowanym możliwościom technologicznym uzyskanie wymarzonego odcienia jest jak najbardziej możliwe, a sam proces nie potrwa długo. We wzornikach znajduje się ponad dwa tysiące odcieni, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie. Zastanawiasz się, czy można zamówić dokładnie ten sam kolor, np. do nowych prac remontowych? Jest to możliwe, tylko musisz pamiętać o spisaniu pierwotnego numeru barwy. Jeśli nie wiesz, na jaki kolor się zdecydować, zamów próbki – podjęcie ostatecznej decyzji będzie łatwiejsze. Pamiętaj o tym, aby zamówić farby z mieszalnika w zaufanej hurtowni czy sklepie. Dzięki temu będziesz mieć gwarancję atrakcyjnych cen oraz wsparcia podczas procesu zakupowego.

śr. ocena 0 / głosów 0