Dasaj Technika Diamentowa Firma Budowlana Dorota Sitek

Beton - wiercenia, cięcia woj. mazowieckie

03-579 Warszawa, Kraśnicka 8

Opis

Bezudarowe i bezpyłowe wiercenie otworów w betonie zbrojonym techniką diamentową do średnicy 1000 mm to jedna z podstawowych usług oferowanych przez firmę Dasaj Technika Diamentowa Dorota Sitek z Warszawy. Wiercenie takie pozwala na stworzenie otworów dla kotew, śrub i innych artykułów mocujących, a także tworzenie przepustów dla instalacji, otworów wentylacyjnych oraz pobierania próbek materiałów bez uszkadzania struktury betonowej.

Już od prawie 25 lat oferuje również inne specjalistyczne prace związane z cięciem i wykonywaniem otworów w konstrukcjach z betonu zbrojonego. Są to między innymi:
  • cięcie betonu liną diamentową,
  • cięcie betonu tarczami diamentowymi,
  • frezowanie betonu,
  • kucie betonu,
  • szlifowanie betonu
  • wklejanie kotew i prętów,
  • wycinanie otworów liną diamentową.
Wszystkie prace realizowane są za pomocą nowoczesne i precyzyjnego sprzętu, który jest obsługiwany przez doświadczonych pracowników. Potrafią oni radzić sobie nawet najbardziej wymagającymi zadaniami, w tym elementami betonowymi o nieregularnych kształtach i strukturze.

Więcej informacji dostępnych jest w warszawskim biurze firmy oraz na stronie internetowej.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Dasaj Technika Diamentowa Firma Budowlana Dorota Sitek

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Skorzystałeś z usług firmy zawartej w naszej bazie? Wystaw opinię, by inni wiedzieli, czy warto skierować się do tego specjalisty. Zajmie Ci to tylko chwilę, a nam pomoże rozwijać katalog. Hydraulik dobrze wykonał swoją pracę? Jesteś zadowolony z kupionych okien i markiz? Akcesoria do instalacji elektrycznych spełniają swoją funkcję? Zostaw informację zwrotną. Zachęcamy do udziału w tworzeniu naszej strony. Znalazłeś u nas to, czego szukałeś? Poleć naszą stronę innym!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię