Cegła dekoracyjna, beton architektoniczny - Elkamino Dom

Budowlane materiały - elewacyjne woj. mazowieckie

05-822 Milanówek, Średnia 33

Opis

Prowadzimy firmę Elkomino Dom, która znajduje się w Jaktorowie-Kolonii na terenie województwa mazowieckiego. Oferujemy sprzedaż materiałów elewacyjno-dekoracyjnych, zapewniamy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjną cegłę, łączącą w sobie nowoczesność i tradycję. W asortymencie znajdują się:
  • płytki dekoracyjne,
  • płytki elewacyjne,
  • płytki milanowskie,
  • płytki stara cegła,
  • płytki cegły schodowej,
  • płytki podłogowe,
  • płytki tarasowe.
W sprzedaży posiadamy obrzeża ogrodowe, oberża chodnikowe, ozdobne kruszywa ogrodowe i korę kamienną. Sprzedajemy płytki rzymskie oraz płytki cementowe "wood". Oferujemy różnego rodzaju akcesoria, w tym kleje, fugi, impregnaty i wiele innych. Prowadzimy sprzedaż płyt wykonanych z betonu architektonicznego. W naszej ofercie znajdują się też godła Polski.

Oferowane przez nas ceglane płytki podłogowe oraz tarasowe doskonale sprawdzają się wewnątrz i na zewnątrz budynków, w tym przy wykończeniu tarasów, balkonów, ogrodowych ścieżek czy na patio.

Zapewniamy doskonalą jakość oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Cegła dekoracyjna, beton architektoniczny - Elkamino Dom

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Skorzystałeś z usług firmy zawartej w naszej bazie? Wystaw opinię, by inni wiedzieli, czy warto skierować się do tego specjalisty. Zajmie Ci to tylko chwilę, a nam pomoże rozwijać katalog. Hydraulik dobrze wykonał swoją pracę? Jesteś zadowolony z kupionych okien i markiz? Akcesoria do instalacji elektrycznych spełniają swoją funkcję? Zostaw informację zwrotną. Zachęcamy do udziału w tworzeniu naszej strony. Znalazłeś u nas to, czego szukałeś? Poleć naszą stronę innym!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię