Materiał Partnera

Kontener z płyty warstwowej jako nowoczesne biuro. Czy to możliwe?

Kontener z płyty warstwowej jako nowoczesne biuro. Czy to możliwe?

Dziś coraz więcej klientów biznesowych i indywidualnych rozważa tańsze alternatywy dla tradycyjnych budynków murowanych. Jedną z nich jest wykonany na indywidualne zamówienie… kontener z płyty warstwowej. Czy taki niewielkich rozmiarów obiekt może służyć za nowoczesne mini biuro? Dlaczego warto decydować się właśnie na takie oryginalne rozwiązanie?

Montaż płyt warstwowych – co warto wiedzieć?

Niektóre wyspecjalizowane firmy oferują dziś sprzedaż pawilonów z płyty warstwowej, a także montaż płyt warstwowych. Czym charakteryzują się takie realizacje? Przede wszystkim tym, że mają znacznie niższą cenę w porównaniu ze standardowymi wersjami murowanymi.

Kolejną zaletą jest krótki czas montażu płyt warstwowych. Klienci mogą cieszyć się dodatkowymi przestrzeniami zaledwie kilka tygodni po powstaniu projektu. 

Dach i ściany konstrukcji gotowych pawilonów z płyt warstwowych ze standardowej oferty wykonane są z płyty warstwowej styropianowej, a podłoga powstaje z płyty warstwowej poliuretanowej. Co istotne, takie konstrukcje są kompletnie wyposażone: mają dobrej jakości drzwi, jedną lub dwie witryny z nieotwieranymi szybami, wentylację. Poza tym zawierają zewnętrzną i wewnętrzną obróbkę blacharską, a także gotową instalację elektryczną.

Kontener z płyty warstwowej jako biuro?

Tanie, efektywne energetycznie i estetyczne rozwiązania budowlane stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie dzisiejszych klientów. Ci, chcąc iść w zgodzie z duchem czasu, nie poszukują już wyłącznie standardowych rozwiązań, takich jak pomieszczenia na wynajem w biurowcu. Coraz częściej zależy im na niezależności, a to jedna z wartości, która można osiągnąć dzięki kontenerom z płyty warstwowej.

Dlatego dobrze wyposażony i fachowo zamontowany kontener z płyty warstwowej z całą pewnością sprawdzi się w roli nowoczesnego biura.

Kto zajmuje się wykonywaniem kontenerów z płyt warstwowych?

Montażem i sprzedażą płyt warstwowych zajmują się doświadczeni i dobrze wykwalifikowani pracownicy, którzy wykonują systemy montażowe w oparciu o najlepsze technologie. Dzięki temu tworzone konstrukcje są bezpieczne w użytkowaniu oraz trwałe.

Specjalnie przeszkolone ekipy monterskie posługują się specjalistycznym sprzętem oraz narzędziami. Fachowcy, na przykład z F.H.P.U Głuchów, są więc w stanie w krótkim czasie zbudować obiekt o każdej powierzchni.

W ramach oferty wspomniana wyżej firma F.H.P.U. Głuchów zajmuje się także montażem hal magazynowych, garaży, warsztatów i innych obiektów o zróżnicowanym przeznaczeniu. Działają oni dla klientów z całej Polski.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy